Poród na żywo w Internecie

Ciąża to czas wyjątkowy. Każda przyszła mam bardzo przezywa ten czas, szczególnie jak jest to pierwsza ciąża. W dzisiejszych czasach dokumentowanie każdego dnia ciąży umożliwiają nam kamery, aparaty cyfrowe, czy aparaty w komórkach.
Dodatkowo Internet pozwala na dzielenie się swoim szczęściem z całym światem.

W Internecie dostępnych jest wiele blogów, na których rodzice opisują każdy dzień swoich pociech już od dnia ich poczęcia. Zrobiła też tak 23-letnia Lynsee z Bostonu. Rejestruje ona każdy dzień swojej ciąży robiąc zdjęcia i zamieszcza je na blogu. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że blogerka nie zrobi wyjątku dla porodu. Postanowiła urodzi dziecko przy włączonej kamerze.

Lynsee obecnie jest w 37 tygodniu ciąży i termin porodu ma na ten miesiąc. Obraz z przebiegu porodu młoda mama chce przesłać na żywo do Internetu. Wraz z mężem postanowili udokumentować cały przebieg ciąży, żeby ich dziecko miało niepowtarzalną pamiątkę.

Poród pokazywany będzie na żywo w portalu Moms Like Me. Transmisja nie obejmie drastycznych scen, a stworzeniem filmu zajmie się zawodowa ekipa filmowców.

A Wy zdecydowałybyście się na pokazanie swojego porodu całemu światu?

Podobał Ci się artykuł?

Dodaj do  
Kopiuj link do podstrony
Agnieszka
Autor: Agnieszka
Nazywam się Agnieszka Jasińska. Od kilku lat związana jestem z serwisami parentingowymi, głównie ze StrefaMamy.pl. Bacznie obserwuję również to co wymyślają, tworzą i próbują nam sprzedać producenci akcesoriów i produktów dla dzieci. Sama nie ma (jeszcze) dzieci. Mam jednak z nimi, a także z ich rodzicami styczność praktycznie codziennie przez co ich potrzeby nie są mi obce.