Marek – chłopiec, który miał marzenia

„Marek Kamiński. Marek – chłopiec, który miał marzenia” to bogato ilustrowana książka przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Opisana jest w niej dzieciństwo podróżnika - Marka Kamińskiego, gdzie się wychowywał, jaki był jako dziecko, a także czym się interesował.

Marek Kamiński Dowiedz się jakie marzenia jako dziecko miał wielkiego Podróżnika i wyrusz z nim w fascynującą podróż pokonując własne bariery i wykorzystując drzemiący w sobie potencjał.

Z książki „Marek Kamiński. Marek – chłopiec, który miał marzenia” dowiesz się między innymi: Czy Marek Kamiński różnił się od innych dzieci, jak wyglądał w dzieciństwie, a także czym interesował się jako dziecko.

Zobacz inne ksiązki dla dzieci.

W książce znajdziecie wiele ciekawych opisów z życia Marka Kamińskiego. Książka ukazuje świat spostrzegany przez młodego poszukiwacza przygód, pozwala na zrozumienie otaczającej rzeczywistości.  Lektura książki może stać się inspiracją dla każdego młodego podróżnika, może dostarczyć dzieciom wiele wartościowych informacji, a także sprawić, że poczują większą motywację do badania i odkrywania świata. Z pewnością zachwyci dzieci i zachęci je do rozmyślań, co w ich życiu jest ważne i jakimi ludźmi chciałyby zostać w przyszłości.

Książkę wzbogacona jest o zdjęcia z dzieciństwa autora i kalendarium wypraw.

Książka otwiera nową serię Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego przedstawiającą sławnych mężczyzn jako chłopców.

Podobał Ci się artykuł?

Dodaj do  
Kopiuj link do podstrony
Agnieszka
Autor: Agnieszka
Nazywam się Agnieszka Jasińska. Od kilku lat związana jestem z serwisami parentingowymi, głównie ze StrefaMamy.pl. Bacznie obserwuję również to co wymyślają, tworzą i próbują nam sprzedać producenci akcesoriów i produktów dla dzieci. Sama nie ma (jeszcze) dzieci. Mam jednak z nimi, a także z ich rodzicami styczność praktycznie codziennie przez co ich potrzeby nie są mi obce.