Konkurs Barbie i Trzy Muszkieterki

  Zapraszamy do udziału w nowym konkursie Barbie i Trzy Muszkieterki.
Tym razem mamy dla Was do wygrania 2 zestawy składające się z lalki Barbie z serii Trzy Muszkieterki i bajki na DVD pt. "Barbie i Trzy Muszkieterki" oraz 3 bajki na DVD pt. "Barbie i Trzy Muszkieterki".

Zasady konkursu są proste. Wyślij do nas maila, na adres pr@strefamamy.pl (w temacie wpisz Konkurs - Barbie i Trzy Muszkieterki), w którym w kilku zdaniach opisz jak uczysz swoje dziecko pomagać innym. Z przesłanych do nas maili Komisja Konkursowa wybierze 10 najciekawszych sposobów. Wybrane wypowiedzi zostaną opublikowane w naszym serwisie, a o tym kto otrzyma nagrody zdecydujecie sami głosując na opublikowane wypowiedzi.

Dwie osoby, których sposoby zostaną ocenione najwyżej otrzymają zestaw składający się z lalki Barbie z serii Trzy Muszkieterki i bajki na DVD pt. "Barbie i Trzy Muszkieterki". Natomiast kolejne trzy osoby otrzymają bajki na DVD pt. "Barbie i Trzy Muszkieterki".

Na Wasze wypowiedzi czekamy do 14 października 2009. Dziesięć najciekawszych wypowiedzi opublikujemy w serwisie 15 października i od tego dnia do 25 października 2009 będziecie mogli na nie głosować. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 października 2009.

Przed wysłaniem maila zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.

Fundatorem nagród w konkursie jest firma TIM Film Studio.

Aktualizacja.

Pierwsza część konkursu została zakończona. Zapraszamy do głosowania na wybrane wypowiedzi.

Podobał Ci się artykuł?

Dodaj do  
Kopiuj link do podstrony
Agnieszka
Autor: Agnieszka
Nazywam się Agnieszka Jasińska. Od kilku lat związana jestem z serwisami parentingowymi, głównie ze StrefaMamy.pl. Bacznie obserwuję również to co wymyślają, tworzą i próbują nam sprzedać producenci akcesoriów i produktów dla dzieci. Sama nie ma (jeszcze) dzieci. Mam jednak z nimi, a także z ich rodzicami styczność praktycznie codziennie przez co ich potrzeby nie są mi obce.