Nowa bajka z serii Angelina Ballerina

Kolejne przygody małej roztańczonej myszki Angeliny już 4 września będą dostępne na DVD.
Bajka o myszce Angelinie oparta jest na popularnych książkach dla dzieci autorstwa Helen Craig i Katharine Holabird. Jest to opowieść o nadzwyczajnej małej myszce, która marzyła o zostaniu prima baleriną. Z Angeliną mogą się utożsamiać dzieci w każdym wieku, a przepełniona wrażliwością Angelina zdobędzie ich serduszka.

W sprzedaży dostępna jest już nowa bajka z serii o Angelinie. Nosi ona tytuł "Przyjaciółki na Całe Życie" i opowiada, oczywiście o Angelinie i jej największej przyjaciółce.

Angelina myśląc, że wyrosła już ze swoich zabawek oddaje Polkę, swoją ukochaną szmacianą lalkę i jednoczesnie najlepszą przyjaciółkę. Jednak bardzo szybko pożałowała tego i zatęskniła sa Polką.

Czy Angelina i Polka będą jeszcze kiedyś bawić się razem? Aby się tego dowiedzieć musicie obejrzeć najnowsze przygody Angeliny Balleriny.

Podobał Ci się artykuł?

Dodaj do  
Kopiuj link do podstrony
Agnieszka
Autor: Agnieszka
Nazywam się Agnieszka Jasińska. Od kilku lat związana jestem z serwisami parentingowymi, głównie ze StrefaMamy.pl. Bacznie obserwuję również to co wymyślają, tworzą i próbują nam sprzedać producenci akcesoriów i produktów dla dzieci. Sama nie ma (jeszcze) dzieci. Mam jednak z nimi, a także z ich rodzicami styczność praktycznie codziennie przez co ich potrzeby nie są mi obce.