Opowieść wigilijna - audiobook

Kolejna ekranizacja powieści Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna" już za kilka dni będzie w naszych kinach. Jednak przed pójściem do kina warto przypomnieć sobie oryginał.
Wydawnictwo Media Rodzina wydało właśnie powieść Dickensa w formie audiobooku, a także w tradycyjnej, drukowanej. Przed pokazaniem dzieciom ekranizacji "Opowieści wigilijnej", warto zapoznać się z pięknymi ilustracjami i znakomitym językiem nowego przekładu.

Zobacz informacje o filmie "Opowieść wigilijna".

Wyobraźnie dziecka znakomicie pobudzi również audiobook, doskonały do słuchania w samochodzie. W wersji audio usłyszycie znakomitą kreację zmarłego niedawno Zbigniewa Zapasiewicza, który doskonale wprowadza w nastrój powieści.

Wpatrując się w wielki ekran, pamiętajmy, że opowieść Dickensa należy do kanonu literackiej klasyki, który wciąż zaskakuje aktualnością treści.

Podobał Ci się artykuł?

Dodaj do  
Kopiuj link do podstrony
Agnieszka
Autor: Agnieszka
Nazywam się Agnieszka Jasińska. Od kilku lat związana jestem z serwisami parentingowymi, głównie ze StrefaMamy.pl. Bacznie obserwuję również to co wymyślają, tworzą i próbują nam sprzedać producenci akcesoriów i produktów dla dzieci. Sama nie ma (jeszcze) dzieci. Mam jednak z nimi, a także z ich rodzicami styczność praktycznie codziennie przez co ich potrzeby nie są mi obce.